Legislatívne informácie

Nový manuál lehačka Relax

Abychom zajistili správné a bezpečné používání produktu lehačka Relax (ZOP055210), upravili jsme manuál. Nový manuál k tomuto produktu naleznete zde: https://support.babydirekt.eu/

Židlička Ivolia: Stažení z trhu

Vzhledem k tomu, že naše jídelní židlička Zopa Ivolia, kód výrobku: ZOP055710_Beige Grey, EAN: 8595114416561 byla vyhodnocena jako potenciálně nebezpečný produkt a byla zařazena do databáze Rapex, stahujeme zmíněný produkt z trhu.

K rozhodnutí došlo kvůli otvorům v konstrukci a možnosti, že by se dítě mohlo dostat k výplňovému materiálu potahu, což představuje možné riziko udušení nebo zachycení.

Přestože z výše uvedeným nesouhlasíme a máme potvrzené ze zkušebny, že je produkt v pořádku, je pro nás bezpečí dětí na prvním místě, a proto produkt stahujeme.

Pokud zmíněný výrobek vlastníte a nejste spokojeni s jeho kvalitou nebo máte pochybnosti o jeho bezpečnosti, prosíme obraťte se na nás pomocí kontaktního formuláře na našich stránkách a společně tuto situaci vyřešíme. Omlouváme se za vzniklé komplikace.

Upozornění k postýlce Camping

Vážení zákazníci, zjistili jsme, že u výrobku „postýlka skládací Camping 2“, EAN: 8595114401710, kód: ZOP055520, barva: Griffin Grey prodávané od 2.9.2021 mohlo dojít k použití nesprávné výplně matrace.

Protože je pro nás vždy na prvním místě bezpečnost našich zákazníků a dětí, zahájili jsme svolávací akci na výše zmíněný produkt. Pokud vlastníte tuto postýlku (koupenou po 2.9.2021) a máte podezření, že s matrací není něco v pořádku, kontaktujte přímo naše servisní oddělení emailem na adresu: servis@babydirekt.cz, kde vás budou informovat o dalším postupu.